Ślubowanie klasy I (2007)

11 października 2007r. odbyło się uroczyste ślubowanie dzieci z klasy I na uczniów naszej szkoly. Aby otrzymać ten zaszczytny tytuł 23 pierwszaków udało się do „Baśniowej Krainy Wiedzy”, w której musiało wykazać się zdobytymi dotychczas w szkole wiadomościami i umiejętnościami. Zmaganiom swoich pociech przyglądali się zaproszeni na tę uroczystość rodzice oraz zaproszeni goście.

 

Radość była ogromna, gdy Dobra Wróżka ogłosiła wszem i wobec, że wszyscy pierwszoklasiści pomyślnie przeszli próby i mogą otrzymać zaszczytny tytuł ucznia. Nastąpił uroczysty moment ślubowania, po czym uczniowie klasy I zostali pasowani przez panią dyrektor Ewę Skolimowską na pełnoprawnych uczniów naszej szkoły. Dzieci otrzymały również swój pierwszy dokument uczniowski – legitymację szkolną.

{gallery}01-slubowanie_klasy_I_2007{/gallery}