Od zabawy do sportu

W dniu 12.10.2007r. odbyły się w naszej szkole Międzyszkolne Zawody „Od zabawy do sportu” dla uczniów klas II-IV z dzielnicy Warszawa Wesoła. W zawodach uczestniczyli przedstawiciele SP 171, SP 173 oraz SP 174. Uczniowie rywalizowali w dziewięciu konkurencjach o różnej skali trudności. Tematem przewodnim były wyścigi „na wesoło” z piłkami. Konkurencje zawierały także czworakowanie, biegi i przenoszenie. Każdy mały sportowiec musiał wykazać się szybkością, dokładnością i sportowym sprytem.
Zabawę zorganizowała i prowadziła p. Jolanta Ilewicz – nauczyciel wychowania fizycznego. Zawody sędziował p. Łukasz Kaniewski. Wszyscy wspaniale się bawili.

 

Klasyfikacja końcowa:

SP 174 – 28 punktów – I miejsce;
SP 173 – 23 punkty – II miejsce;
SP 171 – 21 punktów – III miejsce.

Nagrodami w zawodach były puchary dla szkół i medale.

Gratulujemy uczniom naszej szkoły zwycięstwa w zawodach.

{gallery}00-od_zabawy_do_sportu{/gallery}