Katyń. Ocalić od zapomnienia

2 października 2010 roku w kościele pod wezwaniem św. Andrzeja Boboli przy ul. Plac Wojska Polskiego w Warszawie Wesołej odbyła się uroczystość posadzenia pamiątkowych dębów w ramach inicjatywy księdza Józefa Jońca „Katyń. Ocalić od zapomnienia” poświęcona ofiarom mordu katyńskiego. Zostały także posadzone dwa dęby upamiętniające ofiary katastrofy smoleńskiej z 10 kwietnia 2010 roku.

W uroczystości udział wzięły władze dzielnicy, motocykliści (organizatorzy IX Rajdu Katyńskiego), wojsko oraz uczniowie naszej szkoły. Na uroczystość zostały zaproszone sztandary, wśród nich sztandar naszej szkoły. Ponadto nasi młodzi artyści uświetnili uroczystość krótkim montażem słowno – muzycznym „Jeśli zapomnę o nich, Ty Panie na niebie zapomnij o mnie”.

{gallery}31-katyn{/gallery}

2 października 2010 roku w kościele pod wezwaniem św. Andrzeja Boboli przy ul. Plac Wojska Polskiego w Warszawie Wesołej odbyła się uroczystość posadzenia pamiątkowych dębów w ramach inicjatywy księdza Józefa Jońca „Katyń. Ocalić od zapomnienia” poświęcona ofiarom mordu katyńskiego. Zostały także posadzone dwa dęby upamiętniające ofiary katastrofy smoleńskiej z 10 kwietnia 2010 roku.

W uroczystości udział wzięły władze dzielnicy, motocykliści (organizatorzy IX Rajdu Katyńskiego), wojsko oraz uczniowie naszej szkoły. Na uroczystość zostały zaproszone sztandary, wśród nich sztandar naszej szkoły. Ponadto nasi młodzi artyści uświetnili uroczystość krótkim montażem słowno – muzycznym „Jeśli zapomnę o nich, Ty Panie na niebie zapomnij o mnie”.

 

KATYŃ. OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA