Dzień Misia

25.11.10r. obchodziliśmy Dzień Misia. W naszej szkole pojawił się niedźwiedź, który mówił ludzkim głosem. Rozmawiał z dziećmi, opowiadał o tym, skąd wzięły się na świecie misie i bardzo ucieszył się, gdy dziewczynki i chłopcy, z okazji jego święta, przedstawili program artystyczny. Mali uczniowie śpiewali, recytowali wiersze o misiach, a klasa III przygotowała historyjkę obrazkową o przygodach Misia Łapki.

Uroczystość zaszczyciła swoją obecnością Pani Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu – Jolanta Skweres, która przeczytała dzieciom wiersze o misiach. Uczniowie wręczyli Pani Naczelnik podziękowanie z własnoręcznie wykonanym obrazkiem.

Na koniec niedźwiedź zaproponował dzieciom udział w konkursie. Należało rozwiązać test o misiach. Zwycięzcy otrzymali dyplomy.

 

Po tym spotkaniu dzieci i nauczyciele udali się do swoich klas. Tam czekał na nich słodki poczęstunek w postaci pysznych, piernikowych misiów oblanych czekoladą. Były też tańce, zabawy z misiami, a dla chętnych zajęcia plastyczne związane z tematem dnia.

Dzień upłynął nam w przyjemnej atmosferze. Dzieci bardzo ciepło wypowiadały się o swoich pluszowych przyjaciołach i podkreślały, ze misie są ich ulubionymi zabawkami.

 

„Czy to jutro,
czy to dziś,
wszystkim jest
potrzebny miś.”*

 

Ewa Knop

{gallery}42-dzien_misia{/gallery}

 

* Helena Bechlerowa – „Otwórz okienko”

 

DZIEŃ MISIA

 

25.11.10r. obchodziliśmy Dzień Misia. W naszej szkole pojawił się niedźwiedź, który mówił ludzkim głosem. Rozmawiał z dziećmi, opowiadał o tym, skąd wzięły się na świecie misie i bardzo ucieszył się, gdy dziewczynki i chłopcy, z okazji jego święta, przedstawili program artystyczny. Mali uczniowie śpiewali, recytowali wiersze o misiach, a klasa III przygotowała historyjkę obrazkową o przygodach Misia Łapki.

Uroczystość zaszczyciła swoją obecnością Pani Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury

i Sportu – Jolanta Skweres, która przeczytała dzieciom wiersze o misiach. Uczniowie wręczyli

Pani Naczelnik podziękowanie z własnoręcznie wykonanym obrazkiem.

Na koniec niedźwiedź zaproponował dzieciom udział w konkursie. Należało rozwiązać test o misiach. Zwycięzcy otrzymali dyplomy.

Po tym spotkaniu dzieci i nauczyciele udali się do swoich klas. Tam czekał na nich słodki poczęstunek w postaci pysznych, piernikowych misiów oblanych czekoladą. Były też tańce, zabawy z

DZIEŃ MISIA

 

25.11.10r. obchodziliśmy Dzień Misia. W naszej szkole pojawił się niedźwiedź, który mówił ludzkim głosem. Rozmawiał z dziećmi, opowiadał o tym, skąd wzięły się na świecie misie i bardzo ucieszył się, gdy dziewczynki i chłopcy, z okazji jego święta, przedstawili program artystyczny. Mali uczniowie śpiewali, recytowali wiersze o misiach, a klasa III przygotowała historyjkę obrazkową o przygodach Misia Łapki.

Uroczystość zaszczyciła swoją obecnością Pani Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury

i Sportu – Jolanta Skweres, która przeczytała dzieciom wiersze o misiach. Uczniowie wręczyli

Pani Naczelnik podziękowanie z własnoręcznie wykonanym obrazkiem.

Na koniec niedźwiedź zaproponował dzieciom udział w konkursie. Należało rozwiązać test o misiach. Zwycięzcy otrzymali dyplomy.

Po tym spotkaniu dzieci i nauczyciele udali się do swoich klas. Tam czekał na nich słodki poczęstunek w postaci pysznych, piernikowych misiów oblanych czekoladą. Były też tańce, zabawy z misiami, a dla chętnych zajęcia plastyczne związane z tematem dnia.

Dzień upłynął nam w przyjemnej atmosferze. Dzieci bardzo ciepło wypowiadały się

o swoich pluszowych przyjaciołach i podkreślały, ze misie są ich ulubionymi zabawkami.

 

„Czy to jutro,

czy to dziś,

wszystkim jest

potrzebny miś.”*

 

Ewa Knop

 

 

* Helena Bechlerowa – „Otwórz okienko”

 

misiami, a dla chętnych zajęcia plastyczne związane z tematem dnia.

Dzień upłynął nam w przyjemnej atmosferze. Dzieci bardzo ciepło wypowiadały się

o swoich pluszowych przyjaciołach i podkreślały, ze misie są ich ulubionymi zabawkami.

 

„Czy to jutro,

czy to dziś,

wszystkim jest

potrzebny miś.”*

 

Ewa Knop

 

 

* Helena Bechlerowa – „Otwórz okienko”