Jasełka Szkolne 2010

Jasełkowy zwyczaj panuje w naszej szkole od wielu lat. Przy tej okazji organizujemy również kiermasz ozdób świątecznych i zbiórkę produktów spożywczych, które przekazujemy dla zaprzyjaźnionego Domu Samotnej Matki i Dziecka „Nazaret” w Warszawie. Dbamy o to, by każdego roku impreza była inna, ale równie ciekawa. Tegoroczne jasełka przyciągnęły wielu widzów, którzy przybyli, by nie tylko obejrzeć występ swoich pociech, ale również wspólnie przeżyć i poczuć przedświąteczny nastrój.
Do stajenki oprócz tradycyjnych postaci: pasterzy, aniołów i mędrców, przybyły niezwykłe osoby – postacie z bajek. Byli wśród nich: Smerfetka, Jaś i Małgosia, Sierotka Marysia, Calineczka, Kopciuszek, Czerwony Kapturek, rybak ze złotą rybką dla nowo narodzonego dzieciątka. Nawet Królowa Śniegu o lodowatym sercu przybyła pokłonić się dziecięciu.

 

Dekorację przygotowaną przez Panią Barbarę Szkurłat, dopełniło oświetlenie wypożyczone na potrzeby przedstawienia przez Pana Andrzeja Żarneckiego, właściciela firmy Kids Party www.kidsparty.com.pl

Wszyscy wspaniale się bawili przy wtórze kolęd granych przez Pana Jana Potyrało – nauczyciela muzyki.

 

{gallery}51-jaselka2010{/gallery}