Koncerty umuzykalniające w naszej szkole.

Od dwóch lat AGENCJA ARTYSTYCZNA PRO ARTE Izabela Wilczak wspomaga umuzykalnianie uczniów naszej szkoły. Koncerty realizowane według autorskich scenariuszy Pani Izabeli zapoznają uczniów z najwybitniejszymi utworami muzycznymi, instrumentami, małymi formami teatralnymi, ale przede wszystkim angażują dzieci do aktywnego przeżywania muzyki. Uczniowie dostają różne „zadania”, bawią się muzyką, odgadują zagadki, śpiewają, tańczą oraz ruchem opowiadają treść słuchanych utworów.

Koncerty przygotowywane są dla dwóch grup wiekowych (oddziały przedszkolne, klasy I – III oraz klasy IV – VI) i dostosowane są do możliwości percepcyjnych uczniów. Uwrażliwiają dzieci na sztukę i jak mówi Pani Izabela Wilczak stanowią zachętę do muzykowania w przyszłości.

 

{gallery}55-koncerty{/gallery}