Wiosna Fashion

30 marca nasza Szkoła SP 174 była świadkiem prawdziwej przemiany. Uczniowie klas IV – VI, podążając za obecnymi trendami, postanowili uczcić nadejście wiosny jak na prawdziwych fashionistów przystało.

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego i jego opiekuna został przygotowany wiosenny pokaz mody „Wiosna Fashion”. Ach, co to był za pokaz! Uczniowie wykazali się prawdziwą kreatywnością.

Postawili na oryginalność, różnorodność stylów oraz odważne połączenie kolorów. Najciekawsze kreacje zostały zaprezentowane na wybiegu. Najlepsi mieli okazję zaprezentować swoje kreacje jak na prawdziwym wybiegu, przy dźwiękach muzyki i ogromnym aplauzie koleżanek i kolegów.

 

Wszyscy świetnie się bawili, podziwiali kreacje i sposób ich prezentowania. Najciekawsze kreacje zostały przygotowane przez: Julię Oniszk, Julię Lechowską, Darię Malon i Andżelikę Wosk z klasy V oraz Martynę Szczepek z klasy VI.

Jury w składzie: Dyrektor szkoły pan Paweł Krajewski, pani Barbary Szkurłat i pani Bożeny Dawiec uhonorowało młodych kreatorów mody nagrodami.

Pokaz ze swobodą i elegancją prowadziła Ada Owsianko, a oprawą muzyczną zajął się Paweł Kupiec.

 

Opiekun SU w SP 174
Barbara Szkurłat

 

{gallery}64-wiosna_fshion{/gallery}