ANDRZEJKI

30 listopada 2012 r. uczniowie naszej szkoły chcieli poznać swoją przyszłość. Każda klasa zorganizowała zabawę Andrzejkową, na której nie zabrakło wróżb, tańców a także konkursów. Wszyscy chcieli wiedzieć kim będą w przyszłości i jakie niespodzianki czekają ich w życiu. Oddział przedszkolny ,,0″ odwiedziła wróżka Małgorzata, która przeniosła dzieci w świat marzeń. Mamy nadzieję, że chociaż niektóre wróżby się spełnią.

{gallery}164-andrzejki{/gallery}

 

ANDRZEJKI

30 listopada 2012 r. uczniowie naszej szkoły chcieli poznać swoją przyszłość. Każda klasa zorganizowała zabawę Andrzejkową, na której nie zabrakło wróżb, tańców a także konkursów. Wszyscy chcieli wiedzieć kim będą w przyszłości i jakie niespodzianki czekają ich w życiu. Oddział przedszkolny ,,0″ odwiedziła wróżka Małgorzata, która przeniosła dzieci w świat marzeń. Mamy nadzieję, że chociaż niektóre wróżby się spełnią.

ANDRZEJKI

30 listopada 2012 r. uczniowie naszej szkoły chcieli poznać swoją przyszłość. Każda klasa zorganizowała zabawę Andrzejkową, na której nie zabrakło wróżb, tańców a także konkursów. Wszyscy chcieli wiedzieć kim będą w przyszłości i jakie niespodzianki czekają ich w życiu. Oddział przedszkolny ,,0″ odwiedziła wróżka Małgorzata, która przeniosła dzieci w świat marzeń. Mamy nadzieję, że chociaż niektóre wróżby się spełnią.