I CAN DO IT

20 maja w naszej szkole odbył się trzeci Dzielnicowy Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas IV-VI „I Can Do It”. W tegorocznej edycji uczestniczyły cztery szkoły: SP nr 173, SP nr 174, Zespól Szkół nr 94 i Szkoła Społeczna nr 12.

Dwunastu finalistów spotkało się w naszej szkole by dać popis swoich umiejętności na temat Kanady i mowy w języku angielskim (opis zdjęcia i literowanie wyrazów angielskich).

  • Pierwsze miejsce zajęła Matylda Elson, uczennica klasy V naszej szkoły.
  • Drugie miejsce zajęła Maria Kondraciuk ze Szkoły Społecznej,
  • trzecie miejsce – Blanka Wasiljew również z tej samej szkoły.

Warto wspomnieć, że spektakularny popis swoich umiejętności dały uczennice: Maria Kondraciuk i Dominika Karpińska (Zespół Szkół nr 94) przy literowaniu angielskich wyrazów – Spelling Bee, radząc sobie z prawie wszystkimi wyrazami z podanej listy.

Na wyróżnienie zasługuje również Wiktoria Chromik (Zespół Szkół nr 94), która piękną angielszczyzną opisała swoje zdjęcie.

Wszystkim gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

{gallery}286-ican{/gallery}