DZIEŃ OTWARTY

21 lutego, w sobotę w godz. 10.00-12.00 Dyrektor Szkoły wraz z nauczycielami zaprosił na Dzień Otwarty rodziców z dziećmi .

W związku z ruszającą niebawem rekrutacją na rok szkolny 2015/2016do oddziału przedszkolnego i klasy I przybyli do naszej szkoły zainteresowani rodzice, dla których wybór szkoły dla swojego dziecka. to ważna decyzja.

Rodzice mieli możliwość spotkania z dyrektorem szkoły, nauczycielami i specjalistami. Otrzymali informacje dotyczące oferty edukacyjnej, zajęć dodatkowych, organizacji roku szkolnego. W czasie gdy rodzice uczestniczyli w spotkaniu, przybyłe dzieci znalazły się pod opieką naszych nauczycieli którzy zorganizowali dla nich zajęcia. Dzieci przeszły spacerkiem po szkole, zapoznając się z jej najważniejszymi miejscami. Trafiły również na salę gimnastyczną, gdzie mogły trochę poruszać się i pobiegać.

Mamy nadzieję, że przybyli rodzice wyszli z naszej szkoły usatysfakcjonowani zdobytymi informacjami, a szkoła, jej otoczenie i poznani nauczyciele staną się niebawem częścią ich życia.

 

Marzena Delak

{gallery}378-otwarty{/gallery}