Żółta wiosna

21 marca rozpoczęła się kalendarzowa wiosna, dlatego ten dzień był w naszej szkole kolorowy i radosny. Tego dnia uczniowie klas IV-VI mieli przyjść ubrani na żółto lub mieć na sobie jakiś akcent w takim kolorze.

Tradycyjnie w naszej szkole odbyła się impreza dla uczniów klas IV-VI pt. „Wiosna Fashion” organizowana przez samorząd uczniowski pod kierownictwem Pani Barbary Szkurłat.

 

Imprezę rozpoczął Teleexpress Wiosenny – informacje o wiośnie. Następnie było przedstawienie wiosennego hasła przez klasy, później przedstawiciele klas musieli wykazać się wiedzą wiosenną w konkursie, na koniec klasy rozszyfrowywały przysłowia związane z wiosenną porą roku.

W konkursie wiosennym pierwsze miejsce zajęła klasa VI, drugie klasa IV, trzecie klasa V.

Chętne osoby z poszczególnych klas wzięły udział w konkursie – pokaz mody wiosennej, w którym to najbardziej wiosenni okazali się chłopcy. Pierwsze miejsce zajął Kacper Jedliński (klasa VI) i drugie miejsce Krystian Zabrocki (klasa VI) i Kacper Popis (klasa V).

W trakcie zabawy uczniowie recytowali wiersze i śpiewali wiosenne piosenki.

Na koniec wszyscy uczniowie otrzymali nagrody.

 

Monika Leśnik

{gallery}398-moda{/gallery}