Warszawa moich marzeń

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym ”Warszawa moich marzeń”. Mieli za zadanie przedstawić swoje ulubione miejsce w stolicy, jednak tak jakby to oni je projektowali. Było wiele zaskakujących modyfikacji w znanych obiektach architektonicznych Warszawy. I-wsze miejsce zajęła Matylda Elson za ciekawą i nowatorską „ przeróbkę” Pałacu Kultury. Kolejne miejsca zdobyły Iza Jaworowska i Alicja Borowska.

W kwietniu bieżącego roku uczniowie uczęszczający na zajęcia koła plastycznego wzięli udział w szkolnym konkursie plastycznym „Zabytki Warszawy w 3D”. Wykonanie prac poprzedzone było dokumentacją fotograficzną wybranych obiektów architektonicznych Warszawy. Prace reprezentowały bardzo wysoki poziom, młodzież włożyła w nie mnóstwo pracy i zaangażowania, dlatego też wszyscy uczestnicy stanęli na konkursowym podium.

I-wsze miejsce zdobyły: Wiktoria Różaniecka ,Ola Popis , Iza Jaworowska, Martyna Szczęsna Iga Juszyńska.

II-gie miejsce zdobyli: Weronika Rawa, Weronika Frączyk, Livia Piórkowska, Hubert Mądry, Ala Borowska.

6 lutego 2015 roku w ramach zajęć technicznych uczniowie klasy VI mieli za zadanie posługując się pismem technicznym wykaligrafować tekst poetycki sławiący piękno naszej stolicy. Wybrali wiersz Marka Gaszyńskiego „Sen o Warszawie”.

Na zajęciach plastycznych uczniowie klas IV – VI stworzyli specyficzny rodzaj mozaiki przedstawiający zabytki Warszawy. Temat prac brzmiał „Warszawa w moim oknie”.

{gallery}409-konkurs{/gallery}