ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA

Dnia 25 listopada 2015 r. pluszowy Miś przypomniał wszystkich dzieciom i dorosłym jak ważną w ich życiu pełni rolę. Służy do zabawy, przytulania, usypiania … i integracji. Tak, tak, to już kolejny raz, kiedy lokalne środowisko osiedlowe mogło wspólnie spotkać się w naszej szkole. Przybyły zaproszone dzieci z Przedszkola nr 259 z Dyrektor, Panią Magdaleną Kraus oraz nauczycielkami. Gościł u nas również Pan Jarosław Szmytkowski z Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu. Zjawili się także rodzice i opiekunowie.

W kolejne urodziny Misia uczniowie klas I-III oraz oddziału przedszkolnego przygotowali dla zaproszonych gości występ z piosenkami i wierszami. Tym razem uczyliśmy Misia jak ma się zdrowo odżywiać. Dzieciom bardzo podobały się przygotowane inscenizacje oraz zabawy prowadzone przez jubilata. To było naprawdę miłe spotkanie. Dzieci przedszkolne mogły zapoznać się z naszą szkołą, nauczycielki przedszkolne spotkały swoich byłych wychowanków, a uczniowie naszej szkoły mogli zaprezentować się przed tam miłą publicznością.
Miś otrzymał w prezencie urodzinowym od przedszkolaków piękny portret oraz kolegę – pluszowego misia. Każde dziecko dostało od misia zdrowe jabłuszko.
Święto Pluszowego Misia w naszej szkole to wyjątkowy dzień, kiedy staramy się integrować nasze lokalne środowisko i pokazywać to, co nas łączy.

Marzena Delak