KONKURS RECYTATORSKI

Dnia 16 listopada 2016 r. uczniowie klas I-III oraz Oddziału Przedszkolnego wzięli udział w konkursie recytatorskim „Przyjaciele Misia”.

Członkiem Honorowym jury była Pani Anna Krzyżanowska – wieloletni, obecnie emerytowany pracownik naszej szkoły.

Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań poezją, rozwijanie zdolności recytatorskich, ale przede wszystkich prezentacja umiejętności uczniów i pobudzanie aktywności twórczej. Konkurs przebiegał w dwóch etapach: I etap klasowy oraz II etap szkolny. Uczniowie prezentowali swoje umiejętności w dwóch kategoriach: uczniowie klas II i III, oraz uczniowie klasy I i Oddziału Przedszkolnego.

Cieszy nas, że do konkursu zgłosiło się wielu uczniów a poziom ich umiejętności był naprawdę wysoki. Radzili sobie z tremą i prezentowali się jak najlepiej potrafili. Uczennica klasy I przygotowała nawet wiersz autorski, który „oprowadzał” tytułowego misia po naszej szkole.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi w czasie świętowania w naszej szkole Dnia Pluszowego Misia.

Wszystkich bardzo dziękujemy!

 

 

Marzena Delak

Monika Dębicka