„Ania z Zielonego Wzgórza” w Teatrze Kamienica

13 grudnia klasy IV, V i VI były na spektaklu „Ania z Zielonego Wzgórza” w Teatrze Kamienica. Ania Shirley to nastoletnia bohaterka powieści Lucy Maud Montgomery, romantyczna, osobliwa dziewczynka walcząca o swoje marzenia, roztaczająca wokół siebie wielką radość i miłość. Jej przygody od lat zachwycają, bawią i wzruszają czytelników.

Dzięki Ani przekonaliśmy się, że wiara w marzenia czyni cuda, a bycie damą nie zależy od ilości kwiatów na kapeluszu, ale od tego jak potrafimy wybrnąć z każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji.

Monika Leśnik

„Spektakl teatralny ,,Ania z Zielonego Wzgórza” bardzo mi się podobał. Było to bardzo śmieszne i trochę smutne. Śmieszne było to, jak Ania upiła swoją koleżankę, a smutne jak umarł przybrany ojciec Ani, Mateusz.”

Oskar Mata

„Przedstawienie pt. ,,Ania z Zielonego Wzgórza” bardzo mi się podobało. Najbardziej podobał mi się moment, w którym okazało się, że Ania była najlepszą uczennicą w całej szkole. Bardzo mi się podobała gra aktorów.”

Oliwia Mata

„Na ostatniej wycieczce byliśmy w Teatrze Kamienica na spektaklu „Ania z Zielonego Wzgórza”. Przedstawienie bardzo mi się podobało, było też zabawne. Zachęciło mnie do przeczytania książki.

Kacper Kaliszewski

„Według mnie spektakl pt. ,,Ania z Zielonego Wzgórza” był bardzo interesujący, pewne momenty były bardzo śmieszne. Polecam wszystkim pójść na spektakl albo przeczytać książkę.”

 

Kuba Janiak