SZKOLNE JASEŁKA

Do naszej szkolnej tradycji należą Jasełka. Jak co roku cała szkolna społeczność zaangażowała się w przygotowanie uroczystości. Uczniowie mogli zaprezentować swoje zdolności i umiejętności 21 grudnia 2016 r. Wszyscy zgromadzeni w skupieniu oglądali przygotowane przedstawienie – poruszające i wzruszające, ale i radosne bo dające nadzieję i prezentujące głęboką wiarę w ludzką dobroć i miłość. W tym dniu odbyła się zbiórka darów dla Domu Samotnej Matki oraz kiermasz bożonarodzeniowy.

Swoje serce okazali również rodzice, którzy zaangażowali się w zorganizowaną przez Radę Rodziców akcję przygotowania paczek świątecznych dla uczniów naszej szkoły.

 

W tym wyjątkowym, długo wyczekiwanym czasie, życzymy Państwu dużo zdrowia, wielu powodów do radości – tych małych i tych dużych. Niech  Boże Narodzenie będzie czasem pełnym miłości, odpoczynku i refleksji.

Wesołych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku!

 

Marzena Delak