KONKURS ŚWIĄTECZNY

Świąteczne przygotowania to czas, kiedy tworzymy różnego rodzaju ozdoby upiększające nasz dom. Po raz pierwszy w naszej szkole został zorganizowany konkurs na ozdobę bożonarodzeniową skierowany do rodziców naszych uczniów. Tym razem to osoby dorosłe miały być autorami prac a dzieci ich pomocnikami. Zostało złożonych aż trzydzieści prac konkursowych. Komisja miała trudne zadanie. Prace były oryginalne, świetnie wykonane, pomysłowe i pracochłonne. Wyniki konkursu zostały ogłoszone podczas Jasełek 20 grudnia 2017 r. Każdy uczestnik dostał dyplom i nagrodę rzeczową. Prace z pierwszych miejsc zostały wylicytowane przez Radę Rodziców.  Zwycięzcami zostali:

I miejsce: Magdalena Powierża,

II miejsce: Martyna Gumna, Paweł Powierża,

III miejsce: Katarzyna Szlązak.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

 

Marzena Delak