KLASA 2 I 3B W LABIRYNCIE LUSTER

W dniu 14.03.2018 r. klasa 2 i klasa 3b wybrały się na wycieczkę do Galerii Północnej        w Warszawie. Celem naszej wycieczki był Labirynt Luster. Poczuliśmy się jak Alicja w Krainie Czarów. Ten labirynt to niezwykła przygoda i wyzwanie dla małych poszukiwaczy przygód.

A do tego wszystkiego ta przygoda mieści się w niezwykłym sklepie z zabawkami – HAMLEYS. To brytyjska sieć sklepów z zabawkami,  będąca jedną z największych na świecie. Firmowy sklep znajduje się przy w Londynie  i jest największym sklepem z zabawkami na świecie (powierzchnia 5,000 m2). Pozostałe duże sklepy znajdują się m.in. w Dublinie, Dubaju, Ammanie, Glasgow, Mumbaju itd. Sklepy dostarczają dzieciom radość od ponad 255 lat.

Od rana do wieczora dzieci mogą się tam bawić, uczestniczyć w niezwykłych animacjach     i warsztatach dopasowanych do ich zainteresowań : salon piękności, Magic Plastic, Labirynt Luster, tor wyścigowy, szkoła pilotów, spotkanie z Hatie albo Hamley pluszowymi niedźwiadkami. Ten sklep i jego oferta to ekspert w wywoływaniu uśmiechu na dziecięcych buziach. I tak się też stało podczas naszej wycieczki – wszystkie buzie były uśmiechnięte i szczęśliwe.

 

Katarzyna Kalbarczyk