Urodziny pani Janiny

Szkolny Klub Wolontariatu zorganizował wyjście swoich wolontariuszy do Domu Opieki „Gniazdo” na urodziny Pani Janinki. I to nie byle, jakie – SETNE! Uczniowie ze wszystkich klas naszej szkoły pod opieką wychowawców, własnoręcznie przygotowali dla niej 100 laurek oraz drobne upominki. Szliśmy do Pani Janinki na urodziny z prezentem i oprawą kolorystyczną w ilości 100 balonów. Reprezentacja naszej szkoły w liczbie 19 dzieci i opiekunowie (pozostała część wolontariuszy z nauczycielem wychowania fizycznego brała udział w zawodach sportowych) była widoczna na ulicach Warszawa-Wesoła. Dzieci cieszyły się, że znowu idą do zaprzyjaźnionego z Nami miejsca, gdzie pensjonariusze oraz personel placówki zawsze bardzo serdecznie i miło nas przyjmuje. Zaśpiewaliśmy Pani Janinie 200 lat, przekazaliśmy prezenty, jubilatka opowiedziała nam kilka historii ze swojego życia i …… jako poczęstunek zjedliśmy wspaniały tort bezowo-lodowy. Pyyycha!