POCZTA WALENTYNKOWA W NASZEJ SZKOLE

W dniach od 12 do 14 lutego, Samorząd Uczniowski naszej szkoły zorganizował Pocztę Walentynkową. Została przygotowana specjalna skrzynka walentynkowa, do której uczniowie i nauczyciele wrzucali własnoręcznie przygotowane kartki z gorącymi wyznaniami. W czwartek skrzynka była już pełna. Finał akcji miał miejsce w piątek 15 lutego:), kiedy to kartki zostały doręczone do adresatów. Funkcje listonoszek pełniły: Marysia Pilecka, Patrycja Witkowska, Oliwia Mata, Emilia Klepacka i Jola Dziuba. Prócz uczniów kartkami obdarowani zostali także nasi nauczyciele. Emocji związanych z doręczaniem i otrzymaniem kartek nie sposób wyrazić słowami…

Niestety nie policzyliśmy kartek, ale było ich naprawdę bardzo dużo, dlatego sądzimy, że Poczta Walentynkowa przypadła uczniom do gustu i będzie stałym elementem Walentynek w naszej szkole. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie oraz za pomoc. Do zobaczenia za rok