Zacisze sportowe

Na platformie on-line naszej szkoły powstał kanał – ZACISZE SPORTOWE. Inicjatorką tego sportowego zespołu jest p. Jola nauczycielka wychowania fizycznego. Dołączył do niej p.Rafał drugi nauczyciel wychowania fizycznego oraz pomagają w tym projekcie p.Monika z kl.8 i p.Katarzyna z kl.4. Zamieszczone są tam następujące działy: (nie) Zapomniani sportowcy, Krzyżówki, rebusy sportowe, Rymowanki sportowe. W pierwszym dziale chętni uczniowie mogą zamieścić zdjęcia i ciekawe informacje o karierze i życiu wybranego sportowca, ale …. z przed lat, może nawet i 100. Jest już pierwszy wpis Marysi z kl.7. W drugim dziale liczymy na Waszą pomysłowość w tworzeniu rebusów i krzyżówek, ale….. o tematyce sportowej. Mamy już pierwszą krzyżówkę autorstwa Ingi z kl.8. Ostatni dział to rymowanki sportowe i jest już wpis Julki z kl.4 i Oliwki z kl.5B. Wszystkie prace zostaną wystawione w gablocie sportowej w naszej szkole. Zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w projekcie i czekamy na Wasze prace.