Wsparcie dla Schroniska w Celestynowie

Szkolne Koło Wolontariatu po raz kolejny poprosiło uczniów naszej szkoły  o zebranie karmy dla samotnych psów i kotów, które przebywają w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie. Jak co roku, nie zawiedliśmy naszych czworonożnych przyjaciół. Zebraliśmy ponad 280 kg karmy. Późnym sobotnim popołudniem nauczycielki z naszej szkoły, Mateusz z klasy 5 i jego tata, spakowali wszystkie dary do samochodu. Następnego dnia do naszej drużyny dotyczyła mama Mateusza. Zawieźliśmy karmę do Celestynowa.

Psiaki i kociaki nie wiedzą o tym, że dzięki Wam będą miały co jeść, nie podziękują. Szkolne Koło Wolontariatu dziękuje w ich imieniu 😊.Dziękujemy wszystkim dzieciakom, które kupiły karmę z własnych oszczędności, dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy umożliwili swoim dzieciom zakup karmy dla zwierząt, dziękujemy nauczycielom, którzy przyłączyli się do tej akcji. Macie wielkie serducha i wiecie, co znaczy nieść pomoc potrzebującym.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku razem zbierzemy jeszcze więcej karmy.