Inna SZKOŁA

Pandemia zatrzymała nas w domach, zmieniła tak wiele w naszej szkole. Jest cicho, ciemno, pusto i smutno. Nie ma dzieci, uczą się w domach. I tu uwolniła się piękna potrzeba, by coś zmienić, by było weselej i bardziej kolorowo. Personel Techniczny SP 174, czyli nasze Panie Sprzątające- Pani Janinka, Pani Ola, Pani Agnieszka i Pani Emilka oraz Pan Złota Rączka – pan Rysio, a także Pani „Sekretariatka”, jak mówią o niej dzieci, Pani Ania udekorowali naszą szkołę. Trochę powycinali i poprzyklejali. Ich kreatywność wygląda tak: (zdjęcia)

Dzieło jest symboliczne: Pani WOSNA to główna postać, a reszta to, jak sami pomysłodawcy mówią, nasi uczniowie, których tu na pustych korytarzach brakuje. Bo szkoła to dzieci – motyle, kwiaty, kolor i radość. Tak pięknie przyozdobiona SP 174 szkoła czeka na uczniów. Mamy nadzieję, że już niedługo.