Kwiaty przed szkołą

Dwa lata temu, wszystkie klasy z naszej szkoły wzięły udział w wykonaniu drewnianego pociągu kwiatowego, który stanął na trawniku szkolnym. W wagonikach każda z klas posadziła dowolne kwiatki – wyglądały uroczo. Chcąc kontynuować tą akcję, Szkolne Koło Wolontariatu zakupiło ziemię … Continued

Wiosenne Święta

Koordynatorki Szkolnego Koła Wolontariatu  oraz chętni do pomocy uczniowie wykonali świąteczne ozdoby dla zaprzyjaźnionych z naszą szkołą seniorów z Domu Pomocy Społecznej „Gniazdo”. Dzieci wykonywały ozdoby samodzielnie w domu, część z nich przekazała swoje prace wykonane na lekcji techniki. Z powodu … Continued

Inna SZKOŁA

Pandemia zatrzymała nas w domach, zmieniła tak wiele w naszej szkole. Jest cicho, ciemno, pusto i smutno. Nie ma dzieci, uczą się w domach. I tu uwolniła się piękna potrzeba, by coś zmienić, by było weselej i bardziej kolorowo. Personel … Continued

KSIĄŻKA DLA KAŻDEGO

Szkolne Koło Wolontariatu zaprasza wszystkich chętnych do akcji „Książka dla każdego”. Zbieramy albumy, książki o różnorodnej tematyce, dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dostarczymy je do zaprzyjaźnionych seniorów DPS „Gniazdo”, dla młodzieży i dzieci do wybranych schronisk młodzieżowych i świetlic socjoterapeutycznych. … Continued

Fundacja AT-System Group

Fundacja AT-System Group, pomysłodawca i organizator zbiórki pluszaków rozdawanych przez Państwową Straż Pożarną i Pogotowie Ratunkowe dzieciom poszkodowanym podczas zdarzeń drogowych, przesłała oficjalne podziękowania Szkolnemu Kołu Wolontariatu, uczniom, ich rodzicom oraz pracownikom naszej szkoły za udział w akcji Misie Ratownisie.

LEKCJE W-F W KLASIE 3B

Lekcje wychowania fizycznego to ważny element kształtowania sprawności fizycznej oraz  świadomości wpływu tej sprawności na nasze zdrowie. Dzieci, rozwojowo stworzone do ruchu chętnie biorą udział w proponowanych aktywnościach: przygotowują rozgrzewki dla całej klasy, tworzą wspólnie tory przeszkód, uwielbiają grać w … Continued

FASCYNUJĄCE POWIETRZE

Uczniowie klasy 3b realizując temat związany z powietrzem zastanawiali się po co w ogóle jest powietrze i jakie mamy z niego korzyści. Wzięli również udział w eksperymentach, które bardzo im się spodobały. Poznawanie przyrody i zachodzących w niej zjawisk wywołuje … Continued